İslam Alemi Ateş Çemberinde

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) ve Hatay İl Başkanı Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Adana İl Başkanlığının düzenlediği “Siyaset Okulu” programına katılarak konferans verdi.

İslam Alemi Ateş Çemberinde

Çalışkan, Adana İl Başkanlığının Anadolu Gençlik Derneği Konferans salonunda düzenlemiş olduğu “Yerel Yönetimler ve Siyaset Okulu” programında “İslam Dünyasının Genel Durumu” konulu sunum yaptı.Dr. Necmettin Çalışkan konuşmasında, İslam aleminin ateş çemberine dönmüş durumda olduğunu vurgulayarak “İnsanlık tarihi boyunca görülmedik vahşet ve zulümler bugün işleniyor. Tarihin hiçbir döneminde hiçbir haçlı seferinde bugünkü kadar Müslüman kanı dökülmedi. Son 10 yıl içerisinde tüm İslam alemi ateş çemberine bürünmüş durumdadır. Mısır, Suriye, Arakan, Bangladeş, Filistin, Pakistan, Afganistan, Irak, Libya, Yemen, Sudan, Mali Somali ve daha nicesi, nereyi ele alırsanız alın her yer ateş çemberidir. Buna tek ve son verecek olan şuurlu Müslümanlar,  Milli Görüşçülerdir. Müslümanların sıkıntılarına son vermek kabadayılık hareketlerle değil, İslam birliği kurulmasıyla mümkün olur” dedi.Çalışkan ayrıca Cansuyu Kurban faaliyetleri kapsamında gittiği Cibuti izlenimlerini de anlatarak Müslümanların sömürüldüğünü, buna da ancak bu camianın dur diyebileceğini söyledi.

İslam Alemi Ateş Çemberinde haberi 07 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  43890 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle