İŞTE BASKETBOL ŞAMPİYONLARI

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen liseler arası kız-erkek basketbol şampiyonası sona erdi. 
İŞTE BASKETBOL ŞAMPİYONLARI
Antakya Kapalı Spor Salonu'nda yaklaşık olarak 1,5 aydır devam eden maçlar büyük bir heyecan ile izlendi. Basketbol Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Banu Mursal Özdemir'in koordinesinde gerçekleşen ve çok çekişmeli geçen maçlar büyük ilgi gördü. Antakya Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen final maçları ile Hatay'ın şampiyonları belli oldu. Müsabakaları, Basketbol Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Banu Özdemir Mursal, Basketbol Federasyonu Hatay İl Temsilciliği Basın Danışmanı Hüseyin Zorkun, okul müdürleri, idareciler, spor severler, veli ve öğrenciler büyük bir ilgi ve heyecan ile izlediler. 
Heyecanlı maçlara sahne olan şampiyona sonrasında; Basketbol Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Banu Özdemir Mursal'ın beden eğitimi öğretmeni ve antrenörü olarak çalıştırdığı ATATÜRK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takımı kızlarda Hatay şampiyonu oldu. Erkeklerde ise, Uğur Hazırlık Lisesi Hatay şampiyonluğunu elde etti. Final Maçları sonrasında dereceye giren takımlar belli oldu. 
GENÇ KIZLAR'DA: 
1. ATATÜRK TEKNIK VEMES.ANAD.LİSESİ
2. İKEM KOLEJI
3. SELAHATTİN YILDIZ M.KIZ M.L.
GENÇ ERKEKLER'DE: 
1.UĞUR HAZIRLIK LISESI
2.HÜSEYİN ÖZBUĞDAY A.L.
3.İKEM KOLEJİ. 

Hatay birincisi olan her iki takım şampiyonluk kupalarını aldılar. Dereceye giren diğer takımlara da kupa ve madalyaları spor teşkilatı yetkilileri tarafından verildi. Basketbol Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Banu Özdemir Mursal, Hatay'da basketbol branşının her geçen gün daha fazla geliştiğine ve ileriye doğru gittiğine dikkat çekerek, şampiyonaya katılan ve büyük bir özveri ile centilmence mücadele ederek başarı elde eden tüm takımların idarecilerini ve sporcularını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi... 
Haber ve Fotoğraflar: HÜSEYİN ZORKUN
İŞTE BASKETBOL ŞAMPİYONLARI haberi 07 Ocak 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  62785 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle