İSTİHDAM FUARI & KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

<h2 style="text-align:justify"><span style="font-family:arial,sans-serif; font-size:8.5pt">İşkur tarafından d&uuml;zenlenen Hatay insan kaynakları ve istihdam fuarı &amp;kariyer g&uuml;nleri etkinliği 23-24-23 aralık tarihlerinde ger&ccedil;ekleşecek. Samandağ Belediyesini ziyaret ederek &ccedil;alışmayı anlatan işkur personeli Hatay&rsquo;ın 72 b&uuml;y&uuml;k firmasını iş arayan kişilerle buluşturduklarını ifade ettiler.&nbsp;</span></h2>
İSTİHDAM FUARI & KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

İşsizlik ve nitelikli işgücü probleminin çözümüne yönelik olarak; iş arayanlar, üniversite öğrencileri işverenler ve ilgili kurum/kuruluşları bir araya getirerek yerel ekonomi ve istihdam ortamını hareketlendirmek ve güçlendirmek amacıyla  8. Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı&kariyer günleri etkinliği işkur tarafından düzenleniyor.Mustafa Kemal Üniversitesi Atatürk konferans salonunda 23-24-25 aralık tarihleri arasında düzenleneceği ifade edildi. 

İSTİHDAM FUARI & KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ haberi 22 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle