İSTİKLAL CADDESİ ASFALTLANDI

Antakya Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri ekipleri kent genelinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürüyor.

İSTİKLAL CADDESİ ASFALTLANDI
Belediye ekipleri çalışmalar kapsamında şehrin araç ve yaya trafiği en yoğun olduğu bölgelerden biri olan İstiklal Caddesi’nde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta içinde başlayan ve asfalt öncesi kot düşürme ve zemin düzenleme çalışmaları yürütülen faaliyetlerin ardından, yolun asfaltlaması da tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Asfaltlama çalışmaları hakkında bilgiler veren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, “Caddelerimizi layık olduğu görünümlere kavuşturuyoruz. Asfaltlamadan kaldırım düzenlemelerine, yol yapımlarından orta refüj ağaçlandırma düzenlemelerine ve aydınlatma çalışmalarına kadar birçok alanda çalışma yapıyoruz. Her şeyiyle örnek olacak caddeler ve bulvarlar ortaya çıkarıyoruz. Ekiplerimiz şehrin dört bir tarafında çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar" dedi.
İSTİKLAL CADDESİ ASFALTLANDI haberi 11 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  37510 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle