İZCİLER PAYAS'TA

İzci Mili Kampı Dörtyol ilçesine bağlı Payas beldesinde toplandı.

İZCİLER PAYAS'TA
Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, izcileri beldelerinde ağırlamaktan son derece memnun olduklarını belirterek, sosyal etkinliklere her zaman destek olduklarını söyledi.
     Altan, izcilerin eski polis kampında toplandığını ifade ederek, ''Milli Eğitim Bakanlığı ve belediyemiz ortak projesiyle bu etkinlik gerçekleştirildi. Bu çalışmaların devam etmesi için her türlü desteği vermeye hazırız. Gelen guruplara beldemizi tanıtıp, turizme de hizmet edeceğiz'' dedi.
 

     Kamp Müdürü Mehmet Atçılı da kampın 9-13 Temmuz tarihleri arasında düzenlendiğini belirterek, ''Kampa 40'ı Kosova'dan 400 izci katılıyor. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencilerinin oluşturduğu grup bir takım etkinlikler yapacak. Ülkemizde izciliği yaygınlaştırmak ve geliştirmek adına bugüne kadar pek çok çalışmamız oldu ve bu çalışmalar bundan sonra da devam edecek'' diye konuştu.
İZCİLER PAYAS'TA haberi 12 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  43105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle