İZCİLERİN ATEŞ GECESİ

 Dörtyol ilçesinin Payas beldesinde, Milli Eğitim Bakanlığı ile Payas Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği 1. İzci Milli Kampında ''Ateş Gecesi'' düzenledi.
İZCİLERİN ATEŞ GECESİ
 Eski polis kampında düzenlenen ''Ateş Gecesi''nde, Payas Belediye Başkanın Bekir Altan, Kamp Müdürü Mehmet Atçılı ve lider izciler, izci ateşini birlikte yaktı. Genç izcilerde ateş etrafında ''ateş valsi'' yaptı.
     Altan, Payas Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını, izciliğin önemini yerinde görme fırsatını bulduklarını ve her zaman izciliğe destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
     Kamp Müdürü Mehmet Atçılı da, kampa katılımın yüksekliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, '''İzcilik ateşi öyle bir ateştir ki dostlukları, arkadaşlıkları perçinler, doğa sevgisini pekiştirir. Aileler eminim ki bundan sonra çocuklarını izci kamplarına göndermek için daha büyük çaba göstereceklerdir'' diye konuştu.
     Yapılan konuşmaların ardından izciler, çeşitli gösteriler sundu.
İZCİLERİN ATEŞ GECESİ haberi 13 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  59270 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle