İZMİR DE HATAY GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) İzmir'de ilk defa gerçekleştirilecek olan ''Hatay Tanıtım Günleri'' organizasyonuna hazırlandığı belirtildi.
İZMİR DE HATAY GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR
 MKÜ Basın ve Halkla İlişkiler Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, organizasyona katılım ile kentin sanayi, zirai ve kültürel açıdan tanıtımı amaçlandığı ifade edildi.
     Kentin ve üniversitenin tanıtımına daha fazla katkı sağlamak adına, MKÜ'nün de bu etkinlik içerisinde yer almak üzere İzmir'de 28 Eylül?02 Ekim 2011 tarihleri arasında hazır bulunacağı kaydedildi.
    
     MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'in katılacağı organizasyonda, köklü tarihi geçmişi, kültürel değerleri, kozmopolit yapısı ve farklı inançtaki insanların hoşgörü içerisinde yaşadığı kent olan Hatay'ın tanıtım organizasyonu, bilim ve hoşgörünün adresi olan üniversitenin aktiviteleriyle renkleneceği ve üniversitenin misyon, vizyon ve çalışmalarını tanıtmak adına da faydalı olacağı kaydedildi.
     Açıklamada, ilin en iyi şekilde anlatılması, tanıtılması ve gelişimine ivme kazandırılması amaçlanan organizasyonla Hatay, her yönüyle İzmir?e taşınacağı, bu tanıtımların neticesinde, kentin sahip olduğu potansiyel ve değerlere farkındalık oluşacağı ifade edildi.