İzmir'de Hatay Günleri sona erdi

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, 28 eylül 2 ekim tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilen ''Hatay Günleri'' etkinliğinde kenti en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.
İzmir'de Hatay Günleri sona erdi
 Teksöz, yaptığı yazılı açıklamada, İzmir'de düzenlenen etkinliğin, kentin tanıtımı adına çok verimli geçtiğini kaydetti.
     Fuar alanında düzenlenen etkinlikte HESOB'un da 50 metre kare stant kiralayarak kente üretilen ayakkabı, mobilya, bıçak, ipekten yapılmış ürünlerle ceviz reçeli, defne sabununa yer verdiklerini ifade eden Teksöz, burada kenti en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.
     Teksöz, etkinliğin düzenlenmesinde katkıda bulunan Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'e, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a, kaymakamlara ve ilçe belediye başkanlarına teşekkür ettiğini vurguladı.
İzmir'de Hatay Günleri sona erdi haberi 04 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  174660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle