İZZET NAZLI’YA YILIN MUHABİRİ ÖDÜLÜ

Erdemli Belediyesi tarafından düzenlenen “Kızkalesi Yerel Medya Ödülleri” yarışmasında dereceye girerek yaptığı haberlerle Çukurova bölgesinde “Yılın En İyi Yerel Gazete Muhabiri” ödülüne layık görülen Hatay Söz Gazetesi muhabiri İzzet Nazlı, Mersin Kilikya Otelde düzenlenen törenle ödülü aldı. 
İZZET NAZLI’YA YILIN MUHABİRİ ÖDÜLÜ
Çukurova bölgesindeki illerin tamamının katıldığı yarışmada dereceye giren ve yaptığı haberlerle yılın muhabiri seçilen İzzet Nazlı, ödülünü Erdemli Belediye başkanı Mükerrem Tollu’dan aldı.Genç yaşta, gazetecilik mesleğinde daha önce Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nden ödül alan İzzet Nazlı, başarılı çalışmalara devam ederek ikinci ödülünü aldı.Erdemli Belediyesi tarafından ilk defa düzenlenen Kızkalesi Yerel Medya Ödülleri yarışmasına gönderdiği, 10 özel haber ile yılın muhabiri seçilen İzzet Nazlı, yaptığı kısa açıklamada şu ifadelere yer verdi;  “Bu ödül , gazetecilik mesleğimde aldığım ikinci ödül. Azim ve kararlılıkla başarı yolunda, emin adımlarla yürümeye devam edeceğim. Bu ödülü almamda büyük katkıları olan başta gazeteci ağabeylerim olmak üzere, Hatay Söz Gazetesi imtiyaz sahibi Abdullah Temizyürek ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti başkanı Ahmet Yetişen’in büyük katkıları vardır. Bu duygu ve düşüncelerle bu meslekte daha iyi yerlere gelmemde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.” Dedi. 
İzzet NAZLI
Hatay Söz Gazetesi- Muhabir
0536 274 97 72


 
İZZET NAZLI’YA YILIN MUHABİRİ ÖDÜLÜ haberi 15 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1345 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle