JAN BARAM’DAN AHMET TAŞYÜREK’E TEŞEKKÜR

Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram, yeni sezonda Ümraniyespor’da görev yapacak Ahmet Taşyürek’e kulübe yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti ve yeni görevinde de başarılar diledi.
JAN BARAM’DAN AHMET TAŞYÜREK’E TEŞEKKÜR
Başkan Baram, yayınladığı mesajda, teknik direktör Ahmet Taşyürek’in 2,5 yıl Hatayspor’da başarıyla görev yaptığını ve aynı zamanda son yıllarda takımda en uzun süreli görev yapan teknik adam olarak da rekor kırdığını söyledi.Ahmet Taşyürek’inHatayspor’da görev yaptığı 2,5 yıl içerisinde takıma 2 final, bir de Play-Off çeyrek final oynattığına dikkati çeken Başkan Baram, “2,5 yılda takımımıza heyecan yaşatan gerek kişiliği ile gerekse teknik adamlığı ile kalplerimizde sevgi bırakan Ahmet Taşyürek’e kulübümüze yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yine Ahmet Taşyürek’in yardımcılıklarını yapan antrenör İlhan Palut, kaleci antrenörü Metin Kantarcı ve kondisyoner Çağdaş hocama da hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Yeni takımları Ümraniyespor’da başarılar diliyor, daha büyük başarılara imza atacakları ümidini taşıyorum” dedi.Başkan Baram, temennisinin bundan sonra da takımın başına getirecekleri ismin Ahmet Taşyürek gibi uzun süreli olması için çaba göstereceklerini belirterek, “Hatayspor son 3 yılda daha önceki yıllarda olduğu gibi teknik adam değişikliği enflasyonu yaşamadı. Ahmet Taşyürek ile bu istikrarı yakaladı. Bundan sonra da göreve gelecek hocamızla uzun süreli çalışmak yapmak istiyoruz” dedi.
JAN BARAM’DAN AHMET TAŞYÜREK’E TEŞEKKÜR haberi 29 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2005 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle