JAZZ KONSERİ BÜYÜLEDİ

Asi Medya Organizasyon öncülüğünde, İskenderun’da ilk jazz konserinde dünyaca ünlü isimler Kerem Görsev Trio & Deborah Davis, sanatseverlere unutulmaz bir resital sundu.
JAZZ KONSERİ BÜYÜLEDİ
Kurulduğu günden bu yana kültür ve sanat etkinliklerinde önemli organizasyonlara imza atan Asi Medya Organizasyon, ülkemizde caz standardını en dinamik şekilde sahneleyen Kerem Görsev Trio ile sıradışı sesiyle dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Deborah Davis’i İskenderun’da sanatseverlerle buluşturdu.MKÜ Mustafa Yazıcı Konservatuarı’ndaki konserde ilk önce ülkemizin önde gelen jazz piyanistlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman’dan oluşan triosuyla sahneye çıktı. Ardından dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Deborah Davis sahne aldı.Yurt dışında prestijli sahnelerde performans veren Kerem Görsev Trio ve Deborah Davis, dinamik performansı ve yüksek enerjisiyle müzikseverlere güzel bir gece yaşattı. Kendine özgü stili ve profesyonelliğiyle Kerem Görsev Trio ve konsere eşlik eden Amerikalı jazz sanatçısı Deborah Davis, sanatseverlerden tam not aldı.
JAZZ KONSERİ BÜYÜLEDİ haberi 28 Ocak 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  31860 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle