JETLER Yürekleri ağza getirdi

Jet uçaklarının sıkça gökyüzünde dolaşmalarına alışkın olmayan Antakya halkı, dün sabah kısa bir panik yaşadı.
JETLER Yürekleri ağza getirdi

Jet uçaklarının Suriye sınırında birkaç kez keşif uçuşu yapmalarından dolayı paniğe kapılan birçok Antakyalı, gazetemizi telefonla arayarak jetlerin neden dolaştığını sordular.

Yetkililerden edindiğimiz bilgiler çerçevesinde, jetlerin normal keşif uçuşu yapmalarından kaynaklandığı belirtilirken, paniğe kapılan vatandaşların telefonlarına yetkililerin verdikleri bilgileri aktardığımızdan sonra biraz rahatladıkları gözlendi.

Suriye ile gelinen noktadan son derece huzursuz olan Antakyalılar, jetlerin sabah saatlerinden itibaren birkaç kez Antakya semalarında dolaşmalarından hiç arzu etmedikleri bir durum olmasından endişelendikleri için durumu öğrenmeye çalıştıklarını açıklamalarında yer verdiler.

Türk jetleri öğle saatlerinden sonra keşif uçuşlarını tamamlamalarının ardından, yürekleri ağızlarına gelen Antakyalıların rahat bir nefes aldıkları kaydedildi.

JETLER Yürekleri ağza getirdi haberi 20 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  40935 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle