Kadın Girişimcilerden Vali Lekesiz’e Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seçil Akgöl ve kurul üyeleri, Vali Lekesiz’i ziyaret etti.
Kadın Girişimcilerden Vali Lekesiz’e Ziyaret
Kabulden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür eden Başkan Akgöl, faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Akgöl, uluslararası düzeyde etkinlikler düzenlemek, dezavantajlı gruplara ve kadın girişimcilerin niteliğini artırmaya yönelik olarak projeler üretmek gibi faaliyetler gerçekleştirdiklerini söyledi.Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz de, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, 'Kadınıyla erkeğiyle ilimizi ve ülkemizi çok daha iyiye götürmek hepimizin ortak sorumluluğudur.' dedi.
    
Kadın Girişimciler Kurulu’nun ilimizde çok dinamik olması gerektiğine vurgu yapan Lekesiz; ‘İlimiz Türk sanayisine ciddi katkılarda bulunan girişimci ruha sahip hemşehrilerimizden oluşuyor. Hatay’da kadın girişimcilerimiz taş ocağı işletmekten mobilyacılığa kadar her işi yapıyorlar, oldukça maharetliler, ticarette iyi bir donanıma sahipler. Sizlerin de bu anlamda başarılı işler yapacağınıza inanıyorum. Özellikle dezavantajlı gruplara yönelik olarak projeler üretmenizde fayda olduğunu düşünüyorum. ’dedi.Ziyarette Başkanı Akgöl, Vali Lekesiz’e manevi desteklerinden dolayı bir de plaket takdim etti.