KADIN KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI

Defne Belediyesi Tarafından İlki Geçtiğimiz Aralık Ayında Sümerler Mahallesi'nde Açılan Defne Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Evi’nin 2.si Akdeniz Mahallesinde açıldı.
KADIN KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde gerçekleşen açılışta Defne Belediyesi Başkan Vekili de bir kadın idi. Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman’ın Başkan Vekili olarak atadığı Vildan Gezgin’in katıldığı açılışta ayrıca Defne Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve Belediye personeli de yer aldı. Hatay Milletvekilleri Refik Eryılmaz ve Hasan Akgöl de açılışa katılan isimler arasındaydı.
 
Akdeniz Mahallesi Kadın Kültür Sanat Evi’nin açılışında ilk konuşmayı Halk Eğitim Merkezi eğitmenlerinden Seda Mazmanoğlu yaptı. Konuşmaların ardından kurdele kesme töreni; Defne Belediye Başkan Vekili Vildan Gezgin, Milletvekilleri Refik Eryılmaz ve Hasan Akgöl, CHP Defne İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gönenç tarafından yapıldı. Açılışı yapılan Akdeniz Kadın Kültür ve Sanat Evi’nde kadınlar tarafından yapılan ürünler sergilendi. Defne Belediyesi’nin kadınların istihdamına yönelik mesleki eğitim kurslarının verilmesine olanak tanımak amacıyla açtığı kültür sanat evlerinde kurslar, Halk Eğitim Merkezi eğitmenlerince veriliyor.
KADIN KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI haberi 11 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  8000 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle