KADINLAR GÜNÜ DERBİYE KARŞI

Yıllar geçtikçe daha fazla inançla anılırken; her geçen gün arkasına aldığı destekçilerin sayısını da arttırmayı başarıyor “Emekçi Kadınlar Günü”… Özellikle geçtiğimiz 8 Mart her durumda kadınların oldu!
KADINLAR GÜNÜ DERBİYE KARŞI

Öyle ki Kadınlar Günü; erkeklerin merak ve coşkuyla beklediği yılın derbisi Fenerbahçe – Galatasaray maçını gölgede bıraktı. Kadınların Günü mü, Erkeklerin mi? Ajans Press’in verilerine bakıldığında 4 bine yakın haberle medya golü atan Kadınlar Günü oldu. Aynı gün içerisinde Türk Futbolunun ezeli rakipleri arasında oynanan derbi karşılaşması 2 bin 136 yansıma ile raporlandı.  8 Mart Kapışması  Kadınlar Günü ve Derbi maçın aynı güne denk gelmesi ile sosyal medyada da paylaşım yarışı söz konusuydu. Çeşitli hashtagler ile binlerce tweet atılırken; medyatik iki konu gün boyu trend topicolmanın keyfini yaşadı. Erkekler de İsyanda 8 Mart “Dünya Emekçi Kadınlar Günü” boyunca; medya paylaşımlarında olduğu kadar sokaklardaki protestolarda da bol sayıda erkek; kadınlara eşlik etti. Kadına şiddet ve haksızlıklar bir kez daha dile gelirken; Özgecan da unutulmayanlar arasındaydı…

KADINLAR GÜNÜ DERBİYE KARŞI haberi 12 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  7865 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle