KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

 Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, Antakya'da Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) öğrencisi Semra Yıldırım, ''Kadına Şiddet ve Namus Cinayetlerine dikkat çekmek için'' sergi açacağı bildirildi.
KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
  Semra Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin yanı sıra, Hindistan, Irak, Pakistan ve Suriye'de yaşanan kadına yönelik şiddet ve namus cinayetlerini görsel olarak 5 kadınla 7 Mart Pazartesi günü Eski Belediye Sergi Sarayı'nda sergileyeceğini söyledi.
     Sergide her ülkeyi temsil edecek modellerin namus cinayetleriyle öldürülen kadınları temsil edeceğini belirterek, ''Sergide bütün amacım, kadına yönelik şiddet ve namus cinayetlerine dikkat çekmektir. Her ülkeyi temsil edecek model bir odada yer alacak ve üzerinde temsil ettiği ülkenin geleneksel kıyafeti bulunacak. Ayrıca her ülkenin her ülkenin kendi müziği ve çeşitli imgeler mevcut olacak'' dedi.
KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ haberi 02 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  119445 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle