KAHPESİN TERÖR VE DESTEKÇİLERİ

<span style="font-size:14px"><strong>&Uuml;lkemizin birlik, beraberliğine ve b&uuml;t&uuml;nl&uuml;ğ&uuml;ne yapılmış bir saldırıdır. Dini, Dili, Irkı ve mezhebi ne olursa olsun T&uuml;rk vatandaşına yapılan her saldırıyı kınıyoruz.&nbsp;</strong></span>
KAHPESİN TERÖR VE DESTEKÇİLERİ

 Bizler bu coğrafyada yıllardır kardeşçe yaşadık ve kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz. Birlikte yaşadığımızı, ekmeğimizi,aşımızı paylaştığımızı sindirmeyen dış mihraklar ve terörle beslenen örgütler emellerine hiç bir zaman ulaşamayacaklardır.Terör örgütleri ve destekçilerinin amacı ülkemizi kaos ortamına sokmak, kardeşi kardeşe kırdırmak , halka da korku algısını yaratmak istemektedirler. Bunu bilsinler ki Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençlerine emanet ettiği bu güzelim ülkeye vatansever gençler sahip çıkar ve oyunlarını bozar.Bu menfur saldırıda hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allahtan rahmet, Aileleri sabır, Yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm halkımızı da sakinliğe ve sükunete davet ediyoruz. Bu ülke hepimizin.

Saygılarımızla,
Sabahattin NACİOĞLU

Hatay Turizm Derneği Başkanı

KAHPESİN TERÖR VE DESTEKÇİLERİ haberi 12 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle