Kamu-Sen İl Temsilciliğine Tuncay getirildi

 Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Temsilciliğine Türk Eğitim-Sen Hatay Şube Başkanlığını da yürüten Recep Tuncay getirildi.
Kamu-Sen İl Temsilciliğine Tuncay getirildi
 Tuncay, Kamu-Sen il binasında düzenlenen devir teslim törenindeki konuşmasında, iki yıldır görevi yürüten Türk-Sağlık Sen İl Başkanı Hayrettin Şahin'e teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
     Türkiye Kamu-Sen'in kurulduğu günden bu yana, ilkelerinden taviz vermeden ve kamu çalışanlarının her zaman yanında yer aldığını kaydeden Tuncay, sendikalarının ilkelerinden ödün vermeyen, önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu dile getirdi.
     Tuncay, Türkiye'de yanlış uygulamalara, haksızlığa, vurguna asla müsaade etmeyeceklerini, şimdiye kadar gördükleri her yanlışa mutlaka hukuk çerçevesinde tepki gösterdiklerini söyledi.

     Kamu-Sen'in ülkesinin yararına olan her konuda kendinden fedakarlık eden, ''Bizim ilkemiz önce ülkemiz'' diyen, bir sendika olduğunun bilinmesi gerektiğini anlatan Tuncay, Türk devletinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünden asla taviz vermeyen bir sendikal anlayış içerisinde olduklarını ifade etti.
     Tuncay konuşmasının ardından, iki yıllık çalışma süresince yaptığı çalışmalar ve sağladığı katkılardan dolayı eski İl Temsilcisi Şahin'e bir plaket verdi.
     Törene Kamu-Sen'e bağlı diğer sendika temsilcileri de katıldı.