KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

İskenderun Motor Sporları Kulübü ve İskenderun Çevre Koruma Derneği, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, Atatürk Anıt Alanında konuşlandırılmış Kızılay Kan Verme merkezinde kan bağışında bulundu.
KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

Verilen kanların hepimize her an ihtiyaç olacağı bilinciyle kan bağışında bulunduklarını ifade eden kulüp ve dernek üyeleri, tüm İskenderun halkını kan bağışında bulunmaya davet etti. Kalabalık bir grubun katıldığı kan verme etkinliğine, dernek ve kulüp üyeleri aileleriyle birlikte katılım gösterdi. Adeta bir şenlik havasında geçen etkilikte aileler kan verirken çocuklarda açık havanın tadını çıkararak doyasıya eğlendi.Yaklaşık 1,5 saat süren ve mesai saatleri dışında gerçekleşen bu anlamlı etkinlikte, kulüp ve dernek yetkilileri, Kızılay Kan Merkezi çalışanlarına kendilerine ayrı bir zaman ayırdıkları için teşekkürlerini ilettiler.

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR haberi 27 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39280 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle