KARASAYAR GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ

 AK Parti Hatay Milletvekili adayı Orhan Karasayar, görev yaptığı süre içerisinde halka hizmet için çalıştığını belirtti.
KARASAYAR GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ
  Karasayar, seçim çalışmaları kapsamında, İskenderun Genç İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Gökten'i ziyaret etti.
     Karasayar, 12 Haziran'da vatandaşlarının yeniden AK Parti diyeceğini belirterek, ''Vatandaşlarımız verecekleri büyük destekle AK Parti'yi tek başına iktidara getirecektir. Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Bu güne kadar bize düşen görevleri yerine getirmeye çalıştık ve çalışıyoruz. Bundan sonra sorumluluk artık seçmenin olacak'' dedi.
     Türkiye'nin Ak Parti hükümeti ile birlikte 8,5 yılda çağ atladığını belirten Karasayar, ''Ekonomiden ulaştırmaya, eğitimden sağlığa kadar her alanda dev hizmetler yapıldı. Peki bu hizmetler yeterli mi? Elbette ki değil. Özellikle Hatay'da bu hizmetlerden payına düşeni fazlasıyla aldı. Ben size hizmet etmeye hazırım'' diye konuştu.
     Gökten ise birlik ve beraberlik içerisinde tüm sorunların çözüleceğini belirterek millete hizmet için taş üstüne taş koyan herkese teşekkür etti.
     Ziyarete, AK Parti Hatay Milletvekili adayı Abdulkerim Güven, AK Parti ilçe Başkanı Musa Kurşun ile partililerde katıldı.