KARISINI KUAFÖRDE ÖLDÜRDÜ

Arsuz’da tüyler ürperten cinayetin ayrıntıları netleşiyor. Oğlunun nişan töreni için kuaförde hazırlanan eşine kurşun yağdıran Mehmet K.’nin  nişanı başkalarından öğrenince kendisini kaybettiği öğrenildi.
KARISINI KUAFÖRDE ÖLDÜRDÜ

Edinilen bilgiye göre, Arsuz ilçesinde dün akşam saatlerinde yaşanan olayda, seyyar satıcılık yaptığı öğrenilen Mehmet K. (53), oğlunun nişan töreni için hazırlanan eşi 41 yaşındaki Nahiye K.'nin (41) yanına gitti. Gözcüler Mahallesinde iddiaya göre, kuaföre girerek eşinin kulağına eğilerek bir şeyler söyleyen Mehmet K., daha sonra silahını çıkararak eşinin kafasına ve vücuduna ateş ederek öldürdü.

Olay sonrası kaçan Mehmet K., bir süre sonra jandarmaya teslim oldu. Bir yıla yakın süredir şiddetli geçimsizlik yaşayan çiftin oğullarının nişanı için hazırlık yaptıkları öğrenildi. En mutlu gününde hayatını kaybeden Nahiye K.’nin cenazesi olaydan bir gün sonra akşam saatlerinde evinden alınarak daha sonra getirildiği Gözcüler Mezarlığında toprağa verildi.

KARISINI KUAFÖRDE ÖLDÜRDÜ haberi 21 Nisan 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  42740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle