Kaymakam Ali İhsan Su Belediye Başkanı Civelek ten yeni yıl mesajı

İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ile İskenderun Belediyesi Başkanı Yusuf Civelek, yayımladıkları mesajlarında yeni yılı kutladılar.
Kaymakam Ali İhsan Su Belediye Başkanı Civelek ten yeni yıl mesajı
 Su, yazılı açıklamasında. yeni bir yıla girmenin heyecanı içerisinde oldukları belirterek, 2011 yılında yaşanan acıların ve sevinçlerin geride kaldığını ve yeni bir başlangıcın umudunun herkesi sardığını kaydetti.
     2012 yılının hayırlara vesile olmasını dileyen Su, ''Yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diliyor, İskenderun halkının yeni yılını kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum'' ifadelerini kullandı.
     İskenderun Belediyesi Başkanı Civelek ise açıklamasında, sevginin güzel bir başlangıç ve yaşam kılavuzu olduğunu belirtti.
           
     Sevginin insanların yolunu aydınlattığını ve birbirini anlamayı kolaylaştırdığını belirten Civelek, ''Sevgi insanları yakınlaştırır, kardeşlik duygularını güçlendirir. Kendimizle, diğer insanlarla, çevremizle barışık olmayı, huzurlu bir yaşamı getirir. İşte dünyamızın bugün en çok ihtiyacı olan, sevgi ve kardeşlik, bu iki güzel duygunun kendiliğinden yaratacağı barış ortamı, refahın ve zenginliğin adil dağılımıdır'' dedi.
     Civelek, 2012 yılının her şeyden önce sevgi ve kardeşlik yılı olmasını temennisinde bulunarak, ''2012 bize uğur ve şans getirsin, beklentilerimizin, özlemlerimizin ve umutlarımızın gerçekleşeceği bir yıl olsun. İskenderun halkının yeni yılını içten dileklerimle kutlarım'' ifadelerini kullandı.