KAYMAKAM ÖZYİĞİT'TEN BAŞARILI SPORCULARA DESTEK

Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit, Okulararası Türkiye Halter Şampiyonasında dereceye giren öğrencileri kutladı.
KAYMAKAM ÖZYİĞİT'TEN BAŞARILI SPORCULARA DESTEK
   Özyiğit, 25-28 Mayıs tarihleri arasında Karaman ilinde gerçekleştirilen ''Okullararası Yldızlar Halter Türkiye Birinciliği''nde önemli dereceler elde eden Payas beldesi okul takımını ve antrenörleri Arif Kıran'ı kutlayarak daha önemli başarılar elde etmelerini istedi.
     İlçenin her alanda adını duyuran gençleri destekleyeceklerini ifade eden Özyiğit, şöyle devam etti:
     ''Gençlere fırsat yaratıyoruz ilçemizin tanıtımını sağlıyorlar. Payas beldesindeki okullarda eğitim gören 10 öğrenci, antrenörleri eski milli sporcu Arif Kıran'ın da desteğiyle önemli dereceler elde ettiler. Bu derecelerle yetinmiyoruz. Milli takıma bölgemizden daha çok sporcu kazandırarak Avrupa hatta dünya şampiyonalarında bölgemizden sporcu görmeyi arzuluyoruz.''
 
 
     Antrenör Arif Kıran da Payas beldesindeki çeşitli okullardan katılan öğrencilerin en iyi derecede başarı göstermelerinin kendilerini gururlandırdığını, daha iyi yerlere gelmek için çaba göstereceklerini belirterek Kaymakam Özyiğit'e teşekkür etti.
     Ziyarete dereceye giren okulların müdürleri ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Çömez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Erdal da hazır bulundu.