Kimsesiz bebeğe şehit polisin ismini verdiler

Hatay'ın İskenderun ilçesinde bulunan 2 günlük kimsesiz bebeğe, geçtiğimiz günlerde Şehit Kazım Şengül Polis Merkezi Amirliği'ne düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Kadir Alcıoğlu'nun ismi verildi.

Kimsesiz bebeğe şehit polisin ismini verdiler
  Alınan bilgiye göre, gece saatlerinde devriye görevi yapan polis ekipleri, bir sokakta poşet içerisinde bebek buldu.
     Ekipler, atlet giydirilmiş ve göbek bağı yeni kesilmiş bebeği İskenderun Özel Palmiye Hastanesine götürdüler. Hastanede tedavi altına alınan bebeğin soğuktan yüzünde morluklar olduğu tespit edildi.
     2 günlük erkek bebeğin tedavisinin bir kaç gün daha süreceğini bildiren Başhekim Operatör Dr. Yılmaz Şahutoğlu, şunları söyledi:

     ''Polisler tarafından bulunarak bize getirilen bebeğin ilk müdahalesi acil servisimizde uzman doktorlar kontrolünde yapıldı. Ardından alındığı yeni doğan ünitesinde tedavisi devam ediyor. Yeni doğmuş olan bebek soğuktan etkilenmiş. Bu nedenle geldiğinde yüzünde morluklar vardı. Şu an genel durumu iyi. Uzman hekimimiz ve yeni doğan hemşirelerimizin kontrolü altında tedavisi devam ediyor.''
     Bu arada, hastanede görev yapan hemşireler yakından ilgilendikleri bebeğe, 13 Ekim'de Denizciler beldesindeki Şehit Polis Kazım Şengül Polis Merkezi Amirliğine düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Kadir Alcıoğlu'nun ismini verdi.
     Bebeğin ailesini bulmak için polis ekiplerinin arama yaptığı, bulunamaması halinde Çocuk Esirgeme Kurumuna teslim edileceği bildirildi.