KIRIKHAN A DEV YATIRIM

2007 yılında faaliyete geçen Kırıkhan-Hatay fabrikasında kojenerasyon-enerji üretim tesisi, Klor Alkali üretim kapasitesini artıracak ilave elektroliz ünitesi ve Koruma Temizlik A.Ş. üretim tesisi açılışı gerçekleşiyor. 
KIRIKHAN A DEV YATIRIM

16 Kasım 2013 Cumartesi günü saat 14:00’te gerçekleşecek açılışlara Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Adalet Bakanı Sadullah Ergin de katılacak.  2007 Ağustos ayından bu yana Hatay Kırıkhan’da faaliyette bulunan ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan Koruma Klor Alkali Sanayi Tic. A.Ş, üretim tesisinin kapasite artıran yatırımını tamamladı. Tesis ek elektroliz ünitesini devreye sokarak üretimini yüzde 50 arttırmayı hedefliyor. 2014 yılında GEBKİM Gebze Kimya Organize Sanayi bölgesinde yeni fabrika yatırımı planlandı. Son 5 yılda yüzde 300 büyüyen Koruma Şirketler Grubu’nun Kırıkhan’daki üretim tesisleri, kojenerasyon marifetiyle kendi enerjisini de üretmeye başlayacak.

KIRIKHAN A DEV YATIRIM haberi 14 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  46105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle