Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman AK Parti'ye geçti.

MHP'den 19 Ocak tarihinde istifa eden Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, 11 belediye meclis üyesiyle birlikte AK Parti'ye geçti.
Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman AK Parti'ye geçti.
   AK Parti İlçe Başkan Vekili Ahmet Temizkan, parti binasında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Sakman ve meclis üyelerinin partilerine katılmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
     Partiye katılımla birlikte daha güçlü hale geldiklerini ifade eden Temizkan, bundan sonra hep birlikte daha başarılı çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
     Belediye Başkanı Murat Sakman ise, yaklaşık 3 yıldan bu yana MHP bayrağı altında ilçeye hizmet ettiğini ve partiden 19 Ocak 2012 tarihinde istifa ettiğini hatırlattı.
     Bundan sonra meclis üyesi arkadaşlarıyla birlikte AK Parti'ye katıldığını ifade eden Sakman, bundan sonra iktidar partisinin gücünü arkalarına alarak Kırıkhan'a daha güzel hizmetler yapacaklarını kaydetti.
     Konuşmaların ardından Mustafa Perktaş, İbrahim Savaşır, İbrahim Keser, Hamit Gökçe, Necati Doğan, Musa Tatar, Vedat Ateş, Cemal Özdil, Adil Kızan, Taşdemir Şenli ve Ali Deveci AK Parti üyelik formunu doldurarak imzalarını attılar.