KIRIKHAN DA ZARA RÜZGARI

Kırıkhan ilçesinde, Türk ordusunun ilçeye girişinin 75.yılı ve 8.Kırıkhan Kavun Festivali kapsamında konser veren Zara, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

KIRIKHAN DA ZARA RÜZGARI
Kırıkhan Şehir Stadı’nda başlayan etkinlikte, 23 yarışmacı arasından Kırıkhan’ın en iyi kavun yetiştiricileri belirlendi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlikte sahneye çıkan Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Zara, performansıyla büyük alkış aldı.Etkinlikte konuşan Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, “Şanlı ordumuzun Kırıkhan’a girişinin 75. yılı ve 8. Kavun Festivalimiz hepimize kutlu olsun.
  
 İlçem adına, tüm hemşehrilerim adına şanlı ordumuza minnet duygularımızı ifade etmek istiyorum. Ramazan arifesinde olmamız dolayısıyla tüm hemşehrilerimin Ramazan-ı Şerif’ini şimdiden tebrik ediyorum” dedi.Sakman, konuşmasının ardından Zara’ya Kırıkhan kavunu ikram etti.
KIRIKHAN DA ZARA RÜZGARI haberi 08 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  66180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle