KIRIKHAN EMNİYETİ NE OTOMOBİL BAĞIŞI

Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Mavi Işık Derneği'nin katkılarıyla otomobil bağışlandı.
KIRIKHAN EMNİYETİ NE OTOMOBİL BAĞIŞI
 Mavi Işık Derneği Başkanı Ahmet Temizkan, İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binası önünde gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, her şeyi devletten beklememek gerektiğini, ilçede yaşayan vatandaşların can ve mal güvenliğini 24 saat özveriyle görev yaparak koruyan emniyet mensuplarına destek vermek gerektiğini söyledi.
     Temizkan, tiyatro, konser ve sıra gecesi gibi etkinlerden ve hayırsever işadamlarından elde edilen gelirle aldıkları otomobili İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağışladıkları için mutlu olduklarını, hayırsever işadamlarının desteğini sürdürmelerini istedi.
 

     İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Korkmaz, Mavi Işık Derneği ve işadamlarına teşekkür ederek, ''İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılan otolarımıza bir yeni oto daha katarak oto filomuzu yenileyip güçlendirdik. Güvenlik hizmeti veren emniyet mensuplarımız ve güvenlik hizmeti alan Kırıkhan halkı en güzel hizmetlere layıktır. İşadamlarımız, kurumlarımız ve esnaflarımızın desteği ile araç alımlarımızın devam ederek, önümüzdeki süreçte araç filosunu eski hantal yapıdan kurtularak tamamen yenilemek istiyoruz'' dedi.
     Konuşmalardan sonra Mavi Işık Derneği Başkanı Temizkan, otomobilin anahtarını İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz'a teslim etti.