Kırıkhan Taşımacılık Kooperatifinden Ahmet Atıç’a Ziyaret

S.S. 21 Nolu Kırıkhan Antakya Taşımacılık Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri Başkan Cuma Türk önderliğinde Ak Parti İl Başkanı Av.Ahmet Atıç’a  makamında gerçekleştirdikleri ziyarette  1 Kasım’da Ak Parti’nin almış olduğu seçim zaferini tebrik ederek  yapılan başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.Yoğun çalışma programı arasında kendilerini kabul ettiklerinden dolayı teşekkür eden S.S. 21 Nolu Kırıkhan Antakya Taşımacılık Kooperatifi Başkanı Cuma Türk, Türkiye'ye çağ atlatan Ak Parti'nin bir kez daha tek başına iktidara gelmesi partinin değil Türkiye'nin kazanımı olduğunu ifade ederek ,yapılan tüm hizmetlerden dolayı tüm Ak Pari teşkilatına teşekkür ederek,çalışmalarında başarılar diledi.
Kırıkhan Taşımacılık Kooperatifinden Ahmet Atıç’a Ziyaret
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İl Başkanı Av.Ahmet Atıç, 13 yıllık iktidarları boyunca milletin teveccühünü kazanmış AK Parti kadroları olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarının altını çizdi.Atıç:”Sizin gibi davamıza gönül veren dostlarımızdan aldığımız büyük destek ile 2023 hedeflerimiz doğrultusunda milletimizin ve Hatay’ımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak bin yıllık kardeşliğimizin teminatı olmaya ve istikrarlı bir Türkiye için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz.”dedi.
S.S. 21 Nolu Kırıkhan Antakya Taşımacılık Kooperatifi Başkanı Cuma Türk ve yönetim kurulu üyeleri Yunus Vural,İsa Taze ve Ahmet Sakman’ın katıldığı ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        Şaşmaz Gazetesi