KIRIKHAN'DA TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK HİZMETLERİ

 Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Büro Amirliği, 20 muhtaç aileye ''Ramazan Paketi'' ile 10 çocuğa da kıyafet yardımında bulundu.
KIRIKHAN'DA TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK HİZMETLERİ
 İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Korkmaz, yaptığı açıklamada, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen ''Yalnız Değilsiniz'' projesi kapsamında ilçe genelinde ihtiyaç sahibi ailelerin belirlendiğini söyledi.

     Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak yalnızca güvenlik alanında faaliyet göstermediklerini, ayrıca çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de müdürlüğünün imkanları nispetinde görev aldıklarını ifade eden Korkmaz, ''Bu amaçla ihtiyaç sahibi aileler ve çocukları unutmuyoruz. Onların da sahipsiz olmadıklarını hissettirmek amacıyla 'Yalnız Değilsiniz' projesi kapsamında problemi ve sıkıntısı bulunan ailelere bizzat ulaşıyoruz. Bu ailelerin problemlerini dinleyip çözmek amacıyla çalışmalar yürütüyoruz'' dedi. 
     Korkmaz, içlerinde makarna, şeker, un, pirinç, bulgur ve sıvı yağ bulunan Ramazan paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerin bizzat evlerine giderek teslim edildiğini de sözlerine ekledi.