KIRIKHAN’DA VARDILAR PETROL AÇILDI

Rahmı VARDI’nın sahipliğini yaptığı VARDILAR PETROL Akaryakıt petrol istasyonu düzenlenen görkemli bir törenle hizmete girdi.
KIRIKHAN’DA VARDILAR PETROL AÇILDI
Kırıkhan’da yatırımcı iş adamı Rahmi vardı tarafından hizmete giren akaryakıt istasyonunun açılışına Hatay büyükşehir belediye başkanı Lütfü Savaş ve çok sayıda bürokrat, İş adamları ve vatandaşlar katıldı. Hatay büyükşehir mehteran takımının gösterisiyle başlayan açılışa Okunan mevlidi şerifle devam edildi. Yatırımcı iş adamı Rahmi VARDI, sadece bir akaryakıt bayi olarak yatırımda bulunmayıp, Hatay Vatan gazetesi, Hatay FM ve Hatay TV’nin sahibi olarak ta yatırımları bulunuyor. Yatırama en çok yönelen, piyasa koşullarını bayisine uyduran ve dahada büyümeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir iş adamı.
KIRIKHAN’DA VARDILAR PETROL AÇILDI haberi 24 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1535 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle