KIRIKHANSPOR 6 FUTBOLCUYU RENKLERİNE KATTI

Pazar günü başlayacak olan ligin ikinci yarısı için çalışmalarını teknik direktör Mehmet Çetin nezdinde sürdüren Kırıkhan spor 6 futbolcuyla sözleşme imzaladı.

KIRIKHANSPOR 6 FUTBOLCUYU RENKLERİNE KATTI
 Kadrosunu  Karagümrükspordan Erhan Çatalcam, Çorum Belediyespordan Ender Açar, Ankara Gölbaşıspordan  Fatih Yılmaz, Çanakkale Dardanelspordan Cihat Kahraman, Sakaryaspordan Güven Gürsoyla  güçlendiren Kırıkhanspor Pazar günü ikinci yarının ilk karşılaşmasını deplasmanda  Ankara Tutap Şekersporla yapacak.Ara transfer döneminde Kırıkhanspordan şu oyuncular ayrıldı:Nevzat Bilen, Gökhan Yılmaz, Tuğrul Göksel, Oğuz Budak,Volkan Ayseki,Bakan Caz, Mesut Gül, Mefayir Tekir, Murat Türk, Saruhan Kanat, Murat Yazıcı Antalya Belek’te ikinci yarı  hazırlıklarını tamamladıktan sonra Kırıkhan’daki tesislerinde çalışmalarını  sürdüren  Kırıkhanspor  ikinci yarıya fırtına gibi girmeye hazırlanıyor.
 
 
    Kırıkhanspor teknik direktörü  Mehmet Çetin “ Antalya’da iyi bir kamp dönemi geçirdik. Takıma yeni kazandırılan oyuncularla çok fazla çalışma imkanı bulamasakta   kısa sürede takıma uyum sağlayacaklarına inanıyorum. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Tutap Şekerspor karşılaşmasını  kazanırsak,  gelecek haftayı bay geçireceğiz. Bu süreçte  yeni oyuncuların takıma motivelerini sağlarız.Takımımızda bu hafta iki önemli eksiğimiz olacak.  4 sarı kart cezalısı kaleci Ömer ile  gol adamımız   Volkan’dan yoksun olacağız. Ancak  3 yeni forvet oyuncumuzla gol  yollarındaki sıkıntıyı aşacağımıza inanıyorum. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yaparsak gerisi rahat gelir.”dedi.      Kırıkhansporun ihtiyacı  olan futbolcuları transfer ettiklerini belirten Çetin, bir futbolcu ile görüşmelerinin devam ettiğini  belirtti. Teknik direktör Mehmet  Çetin " Kırıkhanspor ikinci yarı umut veren bir takım görünümünde olacaktır. Takım olarak çok iyi durumdayız. Çalışmalarımız  çok iyi geçiyor. Futbolcularımızın moral ve motiveleri yerinde. Başarmamak için hiçbir neden yok.  Bu hafta bizim için çok önemli.  Galip gelerek  lige iyi bir başlangıç yapmayı arzuluyoruz"dedi.