KİSİAD hizmet binası törenle açıldı

 Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KİSİAD) yeni hizmet binası törenle hizmete açıldı.
KİSİAD hizmet binası törenle açıldı
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, açılışta yaptığı konuşmada, sivil toplum kuruluşlarının demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu, bu kuruluşlar arasında yer alan KİSİAD'ın da bölgenin kalkınmasında, gelişmesinde ve istihdama katkı anlamında başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.
     İş adamlarının birlik ve beraberlik içinde bulunmasının mutluluk verici olduğunu belirten Su, KİSİAD'ın bölge ve ülke adına hayırlı işlere imza atmaya devam edeceğine inandığını ifade etti.
     Belediye Başkanı Yusuf Civelek de İskenderun'un, Türkiye'nin parlayan bir yıldızı olduğunu söyledi.
     Her zaman yatırımcıların yanında ve onlara destek olmaya hazır olduklarını belirten Civelek, işsizliğin ancak yeni yatırımlarla son bulabileceğini kaydetti.
     KİSİAD Başkanı Tamer Eker de ''Bölge ve ülke ekonomisine katkı sunmayı amaçlıyoruz. Yeni hizmet binamızda daha güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Bu anlamda bu hizmet binasının açılmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma candan teşekkür ediyorum'' dedi.
     Açılış konuşmalarının ardından yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirilerek konuklara dernek binası gezdirildi.
     Açılışa Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve çok sayıda iş adamı katıldı.