KOÇÖREN’DE KÖPRÜ GENİŞLETME ÇALIŞMASI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi&rsquo;nin kent merkezi, il&ccedil;e ve mahallelerde, yol alt yapı ve genişletme &ccedil;alışmaları hız kesmeden devam ediyor.</strong>
KOÇÖREN’DE KÖPRÜ GENİŞLETME ÇALIŞMASI
 Fen İşleri Başkanlığı ekipleri, kentin birçok noktasında genişletme ve alt yapı çalışmasına başladı. Antakya ilçesine bağlı Koçören Mahallesi’nde, anayol girişinde yoğun olarak kullanılan 4mt. genişliğindeki köprünün; yeteri kadar geniş olmadığından dolayı araçlar zor durumda kalıp tek tek geçmekte ve kazalara sebep olmaktadır. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler trafikte sıkıntı yaşanmaması ve hayati tehlike arz etmemesi adına köprüyü 7 mt. genişletme çalışmalarının yanı sıra, köprünün giriş çıkış noktalarına istinat duvarı yapılarak iyileştirme çalışmalarını yapıyor. Yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla hemşehrilerimiz ulaşımlarınız daha rahat sağlayacaklar ve güvenli bir şekilde köprüyü kullanabileceklerdir.
 
KOÇÖREN’DE KÖPRÜ GENİŞLETME ÇALIŞMASI haberi 12 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle