Kokusever güven tazeledi

 Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği başkanlığına Hakan Kokusever seçildi.

Kokusever güven tazeledi
  Dernekten yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla derneğin 3. Olağan Genel Kurul toplantısının yapıldığı bildirildi.
     Yapılan seçimin ardından dernek başkanı Kokusever'in yeniden başkanlığa seçildiğinin belirtildiği açıklamada, derneğin amacının, şehit aileleri ve harp malulü gazilerin birlik ve dayanışma içerisinde olmasını sağlamak, sorunlarına çözüm üretmek ve geride kalanların hayatlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için çaba sarf etmek olduğu ifade edildi.
     Açıklamada, yönetim kuruluna Kokusever'in yanı sıra Mehmet Adaş, Abdulkadir Aracı, Mustafa Sümer, Mehmet Bayrakçı'nın, denetleme kurulu üyeliklerine ise Necmettin Yıldırır, Abdi Çalışır ve Murat Baştaş'ın seçildiği kaydedildi.
Kokusever güven tazeledi haberi 23 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  179825 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle