KOOPERATİF BAŞKANI İLHAN GÜLŞEN DEFNEDİLDİ.‏

Samandağ Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Gülşen (52)  Yeni Mahalle Asri Mezarlığında  gözyaşları arasında toprağa verildi. 
KOOPERATİF BAŞKANI İLHAN GÜLŞEN DEFNEDİLDİ.‏
Gülşen’nin cenazesine, ailesi, yakınları, dostları, sevenleri,  Hatay Milletvekili  Serkan Topal, Belediye  Başkanı Mithat Nehir, Hatay eski  Milletvekilleri Fuat Çay, Refik Eryılmaz, sivil toplum kuruluş ve siyasi  parti temsilcileri, mahalle muhtarları, belediye başkan yardımcıları M.Ali Kamacı,Mehmet Yıldız , belediye meclis üyeleri, Hıristiyan cemaat başkanı Dr. Dimyan Emektaş, işadamı Mahir Hilenoğlu, banka müdür ve personeli, daire müdürleri ve her kesimden çok sayıda kişi katıldı. Evli ve 3 çocuk babası olan Gülşen’in ölümü bütyük üzüntü yarattı. Bilindiği üzere Gülşen’in  6 gün önce cesedi  Cemal Gürsel mahallesinde bulunan bir bahçede bulunmuştu. Ardından inceleme için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti. Gülşen’nin ölümü ile ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü kaydedildi
KOOPERATİF BAŞKANI İLHAN GÜLŞEN DEFNEDİLDİ.‏ haberi 16 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle