KOSGEB’DEN HASİAD’A BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

HASİAD Üyelerine  KOSGEB Hatay Hizmet Merkezi Müdürü Sayın Kenan Sert tarafından, KOSGEB’in Kobilere Yönelik Destekleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. 
KOSGEB’DEN HASİAD’A BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
KOSGEB Hatay Hizmet Merkezi Müdürü Sayın Kenan Sert, gerçekleşen toplantıda proje yazımı, desteklenecek konular, hibe oranları hakkında detaylı bilgiler verdi.KOSGEB’in diğer kurumlardan daha esnek olduğunu, projenin kabulünden sonra ön değerlendirme yapıldığını ve projede tespit edilen eksiklerin revize edilmesi için başvuru sahiplerine fırsat verildiğini ifade etti. Proje başvurularının 30 Kasım 2015 tarihine kadar süreceğini söyledi.
HASİAD Başkanı Halit Yağcıoğlu, öncelikle paylaşmış olduğu bilgilerden dolayı KOSGEB Hatay Hizmet Merkezi Müdürü Kenan Sert’e teşekkür etti. KOSGEB desteklerinin işletmeler için önemli bir fırsat olduğunu, sunulan bu fırsatın iyi değerlendirilmesi ve bu kapsamda KOSGEB desteklerinin sürekli takip edilmesini gerektiğini belirtti.
KOSGEB’DEN HASİAD’A BİLGİLENDİRME TOPLANTISI haberi 12 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle