KRON FİLTRE FABRİKASI 4. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYGILI: ''BİZİM İÇİN 'BATAR' DEDİLER, 'İFLAS EDER' DEDİLER AMA ŞUAN 25 ÜLKEYE İHRACAT YAPAR DURUMA GELDİK'
KRON FİLTRE FABRİKASI 4. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI
Osmaniye Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Kron Filtre Fabrikası, 4. kuruluş yıl dönümünü çalışanları ile kutladı.
     Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duran Saygılı, Beyaz Saray Restoranda gerçekleştirilen kutlamada yaptığı konuşmada, bulundukları konuma çalışanlarıyla ile birlikte geldiklerini kaydetti.
     Kendileri için ''batar'' ve ''iflas eder'' dediklerini ifade eden Saygılı, ''Ancak, şuan büyük bir gayretle 25 ülkeye ihracat yapan bir fabrika durumuna geldik'' dedi.
     Fabrika genel müdürü Orhan Gülsever ise İskenderun'da faaliyetlerine 2 kişi ile başladıklarını kaydederek, ''Şuan 200 kişilik bir aile olduk. Amacımız sektörde lider olmak. Şirketimiz 2010 yılı başında öngördüğü hedefleri kriz yılı olmasına rağmen tutturdu. Geleceğe güvenle bakıyoruz''diye konuştu.
     Konuşmaların ardından fabrika çalışanları genel müdür Gülsever ile yönetim kurulu başkanı Saygılı'ya, fabrika çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı ''iyi niyet ödülü'' verdiler. Gülsever ve Saygılı ise çalışma gününü sayısın 5'e indirdiklerini açıkladılar.