KÜÇÜK CANER YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR‏

<strong>Hatay&rsquo;ın Samandağ İl&ccedil;esi&rsquo;ne bağlı Tekebaşı Mahallesi&rsquo;nde ikamet eden 12 yaşındaki k&uuml;&ccedil;&uuml;k Caner 8 ay &ouml;nce ge&ccedil;irdiği trafik kazası sonucu bir t&uuml;rl&uuml; ayağa kalkamadı. Okulun başlaması ile birlikte okula da gidemeyen Caner biran &ouml;nce arkadaşlarının arasına d&ouml;nmek istiyor. Caner işsiz olan babası i&ccedil;inde iş istiyor!</strong>
KÜÇÜK CANER YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR‏
Baba Cahit Çay yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor:”18 Haziran trafik kazası geçirdi. Önce Samandağ Devlet Hastahanesi’nde tedavi altına alındı ayağında kırılma ve ezilme vardı. Yalnız burada ezilme olduğunu tespit edemediler. Daha sonra Antakya Araştırma hastanesine gittik. Araştırma hastanesindeki tedavi de sonuç vermedi. Araştırma Hastahanesinden sonra Antakya Devlet Hastahanesi’ne gittik. Devlet Hastahanesinden bizi yeniden Araştırma Hastahanesi’ne yolladılar. Burada boşa zaman harcadığımızı fark edince Adana Balcalı Hastahanesi’ne doğru yola çıktık. Balcalı’da ayağında kırık ve ezilme olduğu tespit edildi ve hemen ameliyata alındı.Ameliyat sırasında Samandağ Devlet Hastahanesi’ndeki yanlış tedavi fark edildi ve acilen düzeltmeye çalıştılar. Sağ ayağından et parçası çıkarılarak sol ayağına yama yapıldı. Tek isteğim çocuğumun bir an önce yeniden eski sağlığına kavuşabilmesi. 8 aydır yatıyor bu dönem okula gidemedi. Ben işsiz bir adamım sol elimi teknede çalışırken kaybettim. Bu yüzden kimse bana iş vermiyor. Şuana kadar Balcalı’ya 20 kereden fazla gittik ve şimdide her hafta gidiyoruz. Dayanacak gücümüz kalmadı. 2 çocuğum var ben yetkililerden dilenmiyorum. Kendi alın terimle aileme bakacak bir iş istiyorum.”ifadelerini kullandı.Küçük Caner ise:”Ben biran önce yürümek istiyorum. 8 aydır yataktan kalkamıyorum, okula gidemiyorum. Tek isteğim yeniden sağlığıma kavuşmak ve babamın bir işi olması.”ifadelerini kullandı.Çay ailesine destek vermek isteyen duyarlı vatandaşlarımız 0534-547-11-13 telefon numarasından iletişime geçebilirler.
KÜÇÜK CANER YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR‏ haberi 05 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  720 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle