Küçük Emine toprağa verildi

Antalya'da sele kapılarak hayatını kaybeden 3.5 yaşındaki Emine Irmak Reyhaniye, İskenderun'da toprağa verildi.
Küçük Emine toprağa verildi
Antalya’da sele kapılan otomobilin içinde sulara kapılarak kaybolan ve 40 saat sonra bulunan 3.5 yaşındaki Emine Irmak Reyhaniye'nin cenazesi, Hatay'ın İskenderun ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.Antalya'da geçtiğimiz perşembe gecesi etkili olan şiddetli yağışta selde kaybolan 3.5 yaşındaki Emine Irmak'ın cansız bedenine 40 saat sonra Sarısu deresinde ulaşılmıştı.
 Aracın düştüğü yerden 500 metre uzaklıkta bulunan Emine Irmak’ın cenazesi anne ve babasının memleketi olan Hatay'ın İskenderun’a getirildi.Minik Irmak'ın cenazesi morgtan alınarak Sakarya Mahallesi'ndeki dedesi Mehmet Soğanlı’nın evine getirildi. Yakınlarının gözyaşları arasında taziye çadırına geçirilen minik Irmak’ın tabutuna sarılarak gözyaşı döken anne Filiz Reyhaniyeli, “Yavrumu kurtaramadım” diyerek feryat etti. Baba Sinan Reyhaniyeli ise kız kardeşine sarılarak gözyaşı döktü. Kuran’ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından Emine Irmak Reyhaniye’nin cenazesi İskenderun Karaağaç Asri Mezarlığı'nda dua ve gözyaşları arasında toprağa verildi.
Küçük Emine toprağa verildi haberi 18 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  40450 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle