KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Küçük Sanayi Sitesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ünal Dinç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET
      Küçük Sanayi Sitesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ünal Dinç, bu derneği esnafın sorunlarına sahip çıkmak ve esnaf arasındaki birlik ve beraberliği, dayanışmayı sağlamak amacı ile kurduklarını ifade etti. Esnafın ayakta durma çabası içinde olduğunu dile getiren Dernek Başkanı Ünal Dinç, 8 ay önce kurdukları ve şu an yaklaşık 400 üyesi olan derneğin en önemli amacının esnaf arasında bir aile ortamı yaratmak olduğunu belirtti  ve önümüzdeki süreçte çok önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi.       Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman esnaf ile el ele olduklarını söyledi. Başkan Savaş, ziyarette yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajlarına yer verdi.
 
Belediyecilik hizmetlerinin, alt ve üst yapı çalışmalarının her zaman yapılabileceğini dile getiren Başkan Savaş, asıl önemli olan konunun sosyal barışı sağlamak olduğunu söyledi.  Komşu Ülkede yaşanan iç savaş ve diğer bazı faktörler ile şehrimizde kritik bir dönem yaşandığına dikkat çeken Başkan Savaş, “Biz akıntıya kapılmadık ve son 2,5 yıldır şehrimizde birlik ve beraberlik toplantılarına ağırlık verdik. Şehrimizde bulunan belediye başkanları, muhtarlar, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, işadamları ile bir araya geldik. Benim öncülüğümde başlayan bu birlik beraberlik gezi ve toplantıları ile sosyal barışı koruduk ve bunu gelecek nesillere taşımak adına sağlam temeller attık. En güzel iş ve hizmet sosyal barışın devamına katkı sağlamaktır” dedi.