KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİ SAVAŞ I AĞIRLADI

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Antakya Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Kanlı ve yönetim kurulu üyelerinin konuğu oldu.

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİ SAVAŞ I AĞIRLADI
Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Mobilyacılar Sitesinin 2013’te proje yapım aşamasına geçilmesi sevindirici bir girişimdir. Kent genelinde yapılan yatırımları tek başına yapmadık, aksine halkımızın ve sizlerin katılımı ile Antakya Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Kanlı ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Belediye Meclis Üyesi Hasan Hocamoğlu, HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz, Mobilyacılar Kooperatifi Başkanı M.Ali Yapar, Kasaplar Odası Başkanı Sabit Ak, İnşaatçılar Boyacılar Odası Başkanı Ahmet Yalım, Karasörcüler Odası Başkanı Zeki Keser, HESOB Denetim Kurulu Başkanı Şakir Batmaz ve Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetim Kurulu üyeleri katılım gösterdi.Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı M.Ali Kanlı, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın sanayi sitesine yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Burada Mobilyacılar Odası, Metal Sanayi teşebbüsü, İnşaatçılar Boyacılar Odası, Kasaplar Odası ve Karasörcüler Odası olarak birlikte ev sahipliğini üstlenmiş durumdayız.
Sanayi sitemizde bugün hareketlilik yaşandı. Hamdolsun sizlerin tahsis ettiği itfaiye aracı yangına anında müdahale ederek esnafımızın büyük zarar görmesini engellemiş oldu. Görev alanınız dışında olmasına rağmen sanayi sitesi esnafını düşünerek bir itfaiye aracını görevlendirmeniz bizim açımızdan oldukça önemlidir. Şahsım ve yönetim kurulum adına sanayi esnafına yapmış olduğunuz yardımlardan ötürü teşekkür ediyorum. Bu arada bizlerde sizlerin destekleri ile Mobilyacılar Sitesini kurmayı proje aşamasında tamamladık ve 2013’te projeyi yapım aşamasına geçeceğiz.” dedi. Ayrıca Kooperatif Başkanı Kanlı, Başkan Savaş’a kent genelinde gerçekleştirdiği başarılı hizmetlerden ötürü ayrıca teşekkür etti.Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı M.Ali Kanlı ve oda başkanlarının ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda katılımcılarla fikir alışverişinde bulunan Antakya gerçekleştirdik. Bu başarı şahsımın değil hepimizin başarısıdır. Özellikle alt yapı konusunda vatandaşlarımızın göstermiş olduğu sabırdan ötürü teşekkür ediyorum. Alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile üst yapı çalışmalarında büyük bir hamle yapacağız. Nisan ayı itibariyle büyük bir ivme kazanacak üst yapı çevre düzenleme ve asfaltlama faaliyetleriyle birlikte, şehrimiz çok daha güzel bir görünüme kavuşacaktır.” dedi.