KUMLU KAYMAKAMI EMEÇ YAŞLILARI ZİYARET ETTİ

KUMLU KAYMAKAMI EMEÇ YAŞLILARI ZİYARET ETTİ -EMEÇ: ''DEVLETİN ÖNCELİKLİ GÖREVİ YAŞLI VE HASTALARIN SORUNLARINI ÇÖZÜMLEMEK''
KUMLU KAYMAKAMI EMEÇ YAŞLILARI ZİYARET ETTİ
Kumlu Kaymakamı Cuma Emeç, devletin öncelikli görevinin yaşlı ve hastaların sorunlarını çözmek olduğunu söyledi.
     Emeç, Yazı İşleri Müdürvekili Recep Tatar, Sağlık Grup Başkanı Dr. Faruk Altınözen ve yanındaki diğer görevlilerle yaşlı ve hastaları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi, ihtiyaçlarının giderilmesi için gerekli çalışmaları başlattı.
     Emeç, Cumhuriyet mahallesinde ikamet eden Emine Çullar, Behiye Akkuyu Selbinaz Basan ve Saadet Palut ile Gökçeoğlu Mahallesi'nde ikamet eden Mendife Tarım'ı ziyaret etti.
     Herkesin bir gün yaşlanacağını ifade eden Emeç, şöyle devam etti:
     ''Devletin öncelikli görevi yaşlı ve hastaların sorunlarını çözümlemek. Sosyal Devlet anlayışı gereği kimsesiz, bakıma muhtaç, yoksul ve yaşlı insanlarımız üzerinde devletin sevgi ve şefkatini bir nebze de olsa hissettirebilirsek ne mutlu bizlere. Hasta ve yaşlıları fırsat buldukça ziyaret ederek sorunların çözümüne destek olacağız.''
     Emeç, ziyarette bulunduğu yaşlıların sağlık taramasından geçirileceğini, ilaç sıkıntısı olanları Merkez Sağlık Ocağına gönderilmelerini sağladı.
     Yaşlı ve hastalar, başta Kaymakam Emeç olmak üzere, tüm yetkililere teşekkür ettiler.