KUMLU KAYMAKAMI HASTA VE YAŞLILARI ZİYARET ETTİ

Kumlu Kaymakamı Cevat Gün, merkeze bağlı Kaletepe köyünde hasta ve yaşlıları ziyaret etti.
KUMLU KAYMAKAMI HASTA VE YAŞLILARI ZİYARET ETTİ
   Gün, Yazı İşleri Müdürü Gülfinaz Gövler, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Mehmet Türkmaya ve beraberindeki diğer görevlilerle birlikte Kaletepe köyünde ikamet eden Halit Güleroğlu, Esma Aydoğdu,ve Arif Filiz ile Kumlu merkezde ikamet eden Cuma Ümit adlı vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını çözümüne yardımcı oldu.
     Kaymakam Gün, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, ihtiyaçlarının giderilmesi için gerekli çalışmaları başlattığını belirterek, şunları kaydetti:
     ''Hasta ve yaşlılara, özel bir önemin verilmesi gerekir. Devletimizin bizlere verdiği imkanlar doğrultusunda, insanlarımızın ayaklarına kadar gidip sorunlarını dinlemek, ihtiyaçlarını karşılamak ve onların huzur içerisinde yaşamalarını sağlamak en asli görevimizdir. Ziyarette bulunduğum hasta ve yaşlılara sağlık ekipleri tarafından sağlık taramasından geçirilmesini sağladık. Ayrıca, her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda ilgili kurumlara konuyla ilgili talimatlar verdim.''
     Ziyaret esnasında köyde karşılaştığı çocuklara çikolata dağıtıp, onlarla sohbet eden Kaymakam Gün, diğer köylerde de hasta ve yaşlılarla ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.