KUMLU'DA BİRLİK MECLİSİ TOPLANTISI

 Kumlu Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin '''2011 Yılı Mayıs Ayı Birlik Meclisi Toplantısı'' gerçekleştirildi.
KUMLU'DA BİRLİK MECLİSİ TOPLANTISI
   Kaymakamlık Toplantı Salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan toplantı,Kumlu Kaymakamı Cevat Gün'ün Birlik Meclisi Üyelerine 2010 yılı Birlik yatırım ve faaliyetleri hakkında bilgi vermesiyle devam etti.
     2010 Yılı Kesin Bütçe hesaplarının görüşüldüğü toplantıda, Birlik gelir ve giderleri hakkında Meclis Üyelerine bilgi verildikten sonra, Kaymakam Gün tarafından katılımcıların oylarına sunulan 2010 Yılı Kesin Bütçesi, tüm üyelerden kabul oyu alarak, Birlik Meclisinde oy birliği ile kabul edildi.
     2010 Yılı Kesin Bütçesinin kabul edilmesinin ardından, Birlik Meclisi üyeleri arasından, 2 adet Katip Üye ve 4 adet Birlik Encümeni seçimi yapıldı.
     Yapılan seçim sonucunda, İl Genel Meclis Üyeleri Necdet Kurmuş ve Mehmet Aksu, Akkerpiç Köyü Muhtarı İbrahim Pac ve Muharrem Köyü Muhtarı Mehmet Avcı Birlik Encümeni olarak seçildiler.
     Kaymakam Cevat Gün'ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Birlik Müdürü Çağrı Karapür, Birlik Saymanı İbrahim Yemez, İl Genel Meclis Üyeleri Necdet Kurmuş ve Mehmet Aksu'nun yanı sıra tüm köy muhtarları katıldı.