KUSEYRİ BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY

Gerek TOBB Yönetim Kurulu Üyesi olarak gerekse ATB Başkanı olarak ilimize önemli hizmetler 
gerçekleştiren M.Ali Kuseyri'nin başkanlığa yeniden aday olması kamuoyunda memnuniyete yol açtı
KUSEYRİ BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.Antakya Ticaret Borsası Başkanlığına yeniden aday olan Kuseyri, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;?Anayasa Mahkemesinin, TOBB Yasası'ndaki 'iki dönem başkanlık yapanların iki dönem geçmedikçe tekrar başkanlığa aday olmalarını' engelleyen maddeyi iptal etmesinden ardından aynı durumda olan Başkanların seçimlere katılma yolu açılmasıyla, tekrar Antakya Ticaret Borsası Başkanlığına yeniden aday oldum.Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı sırasında, Yönetim Kurulu ve Meclisimizle beraber Hatay için birçok çalışmalara imza attık. Bütün çalışma ve projelerimizde her zaman üyelerimizin önünü açacak faaliyet ve projelerimizi hayata geçirdik. Üyemizin, ilimizin ve bölgemizin çıkarını daima ön planda tutarak faaliyetlerimize devam ettik. 
Antakya'nın cazibe merkezi olabilmesi için eksik kalan ve yapılması gereken projeleri gerçekleştirmek için yeniden aday olduğumu açıklamak istiyorum. 8 yıllık Antakya Ticaret Borsası Başkanlığı tecrübeme dayanarak yarım kalan hizmetleri tamamlayacağız. Bundan önce olduğu gibi sonrasında da halkımızın, çiftçilerimizin ve esnafımızın yanında olacağız ve sorunlarına çözüm bulacağız.? dedi.Bu arada Kuseyri'nin ATB Başkanlığına yeniden aday olması kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Mehmet Ali Kuseyri'nin görev süresi içinde sayısız hizmetlere imza attığına vurgu yapan vatandaşlar, bu kararı memnuniyetle karşıladıklarını ifade ettiler.
KUSEYRİ BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY haberi 21 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  84000 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle