KUZUCULU’DA CİNAYET

Hatay’ın Dörtyol İlçesi Kuzuculu Mahallesi Üniversite mevkiinde silahlı saldırı sonucu bir kişi yaşamını kaybetti. Üç kişi ise yaralandı.

KUZUCULU’DA CİNAYET
Mustafa Kemal Üniversitesi Dörtyol Meslek Yüksekokulu yerleşkesinin bulunduğu Kuzuculu Kampüsü yakınlarında gerçekleşti. Dört kişinin içinde bulunduğu araca kimliği belirsiz kişi veya kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı. Olayda Erzin’de ikamet ettiği öğrenilen Malatya Doğanşehir Nüfusuna kayıtlı 19 yaşındaki Ahmet Darun hayatını kaybederken araç içerisinde bulunan Bilgehan K. (18), A.D. ve C.M. nin ise yaralı olarak Dörtyol Devlet Hastanesine getirildikleri, buradaki ilk müdahalenin ardından da İskenderun Devlet Hastanesine sevk edildikleri öğrenildi. Olayın kız meselesi yüzünden çıktığı iddia edilirken fail veya faillerinin aranması ile ilgili olarak Jandarma ve Emniyet güçlerinin geniş çaplı bir çalışma yaptıkları kaydedildi. Olayın yaşandığı alanın yerleşim yerlerinden uzak ıssız bir bölgede olması araç içindeki şahıslarla diğer şahısların daha önceden randevulaşmış olabilecekleri iddialarını da gündeme getirdi. 

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)

 

KUZUCULU’DA CİNAYET haberi 02 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  48220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle