Lekesiz’den Hayırlı Olsun Ziyareti

 Vali Lekesiz,  Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu’nu federasyon binasında ziyaret etti.
Lekesiz’den Hayırlı Olsun Ziyareti
Vali Lekesiz, 22 Haziran 2013 Cumartesi günü gerçekleşen kongrede, yeniden başkanlığa seçilen Abdurrahman Taşçıoğlu’nu ve yeni yönetimi kutlayarak, ilimizin pek çok değerleri olduğunu, bu değerleri gelecek kuşaklara daha da güçlendirerek aktarmak için ilimizin tüm dinamiklerinin bir çaba içinde olduğunu, söz konusu çaba içinde olan ilimizin dinamiklerden birinin de Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu olduğunu söyledi. Lekesiz, ‘Bir ilin ve ülkenin daha iyiye ve güzele gidebilmesi, daha güçlü bir geleceği inşa edebilmesi için ihtiyaç olan unsurlar vardır.
 
Örneğin yer altı kaynakları, yer üstü zenginlikleri, iklim kuşağı önemlidir ama en önemlisi sosyal sermayedir. O da şudur; ilin birlik, beraberlik, kardeşlik duygusunu besleyen, güçlendiren, sosyal, ekonomik enerjisinin heder olmasına izin vermeyen ilin dinamikleri. İşte Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu da bu dinamiklerden biridir. İlimiz adına yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ederim. Yeni görevleriniz hayırlı olsun.’ diye konuştu. Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu da ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, federasyon hakkında bilgi verdi.