Lise inşaatında göçük

 İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, lise inşaatında meydana gelen göçük nedeniyle yaralanan 3'ü ağır 8 işçinin tedavi altına alındığını, inşaat alanında çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Lise inşaatında göçük
 Özer, göçük alanında gazetecilere yaptığı açıklamada, yaralı işçilerin ambulanslarla İskenderun Devlet Hastanesi'ne sevk edildiğini, olayın inşaatta kalıplara beton dökümü sırasında meydana geldiğini belirtti.
     Talihsiz bir kaza yaşadıklarını kaydeden Özer, ''İnşallah işçilerimiz bir an evvel sağlıklarına kavuşur. Yaralıların bazılarında kırıklar oluştuğunu öğrendik. Yaralılar tedavi altına alındı, inşaat alanında çalışmalar devam ediyor.
 Göçüğün meydana geldiği alanda itfaiye ekipleri, iş makineleri, enkazın ortadan kaldırılması için çalışmalar yapıyor. Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri de belediye ekiplerine destek veriyor'' diye konuştu.
     Olay sırasında inşaatın başka bir bölgesinde çalışan işçiler ise büyük bir gürültü duyduklarını, arkadaşlarının inşaatın birinci katının tavan betonu döktükleri sırada göçük meydana geldiğini anlattı.
     İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri de bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı.
     Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
Lise inşaatında göçük haberi 05 Temmuz 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  183440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle