LÜTFÜ SAVAŞ ÜRGENPAŞA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın dört bir yanında halka seslenen CHP seçim bürolarını ziyaret etmeye devam ediyor.

LÜTFÜ SAVAŞ ÜRGENPAŞA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
Antakya Ürgenpaşa Mahallesi CHP seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren Başkan Savaş, seçim bürosu önünde toplanan coşkulu kalabalığa desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletirken, Antakya Belediye Başkanı olarak halka sundukları hizmetin gururunu yaşadıklarını ifade etti. Önceki dönemlerde yatırıma ayrılan payın yüzde 16’lık payı  yüzde 36’ya çıkardıklarını kaydeden Savaş, altyapısı, yeşil alanları ve en önemlisi sağlanan huzur, barış ve kardeşlik ortamıyla Antakya’nın tüm Türkiye’ye örnek bir şehir olduğunu vurguladı.
 
Hatay Büyükşehir Belediyesi için geleceğe dönük birçok çalışma içine girerek master planları hazırladıklarını söyleyen Başkan Savaş, önce huzuru tesis ederek, Antakya’dan sonra Hatay için  de hizmet vermeye hazır olduğunu ifade etti. Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyaretin ardından, vatandaşlar 31 Mart sabahı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda Lütfü Savaş’ı göreceklerine olan inançlarını ifade ettiler.